Kurumsal

Hakkımızda

MNM Hijyen Ped ve Sağlık Ürünleri İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 2005 yılında Adapazarı'nda kurulmuştur.MNM, emici ped üretimine kendini adamış çok tecrübeli bir ekibe sahiptir. Bu ekibin amacı, müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyerek onlara hızlı, yeni ve uygun maliyetli çözümler sunmaktadır.

MNM ICEPACK, nesneleri uzun süre serin tutmaya yarayan esnek bir soğutma elemanıdır. Bozulabilecek ürünlerin uzun süre soğuk muhafaza edilmesi için MNM Icepack kullanımı çok önemlidir. MNM ICEPACK, mevcut kullanılan kuru buz, jel buz ve yaprak buzun en önemli alternatifidir.

Şirketimiz TÜRKİYE TARIM BAKANLIĞI tarafından verilmiş TR-54-K-003334 kayıt no’lu üretim izin belgesine sahiptir. Ayrıca ISO 9001-2000 ve HACCP kalite belgelerine sahip olan şirketimizde üretimimiz, gıdaya temas etmesinde sakınca olmayan ham maddeler ile yapılmaktadır. MNM, sizlere en iyi ürünü, en uygun maliyetle ve en iyi servis ile sağlamayı kendine görev edinmiştir.

MNM ICEPACK, nesneleri uzun süre serin tutmaya yarayan esnek bir soğutma elemanıdır. Bozulabilecek ürünlerin uzun süre soğuk muhafaza edilmesi için MNM Icepack kullanımı çok önemlidir. MNM ICEPACK’ın, çok uzun süre boyunca sabit düşük sıcaklığı koruduğu gözlenmiştir. Bu ürünü -18 derece ve gerektiğinde -80 derece soğuklukta dondurmak mümkündür. Müşterilerimizin ambalaj ihtiyaçlarını karşılamak üzere esnek ölçülerde üretilebilir.

MNM ICEPACK kullanmanın avantajları


  • Emdiği suyu kesinlikle geri vermez ve donma sıcaklığını kaybetse bile, su ürünün içinde hapsolduğu için ortamı ıslatmaz.
  • Dondurulmuş 500kg MNM ICEPACK’in soğutma kapasitesi, 700kg lık yaprak buz’un sağladığı soğutma kapasitesine eşittir.
  • Hızla donar ve dondurucuda 5 saat içinde kullanıma hazır hale gelir.
  • 1 Kutu’da 500 adet MNM ICEPACK bulunmaktadır. Kutu’nun yaklaşık ağırlığı 12kg dır ve aktif hale geldiğinde yaklaşık 400kg dan fazla buz kapasitesine sahiptir.
  • Dondurulduğu zaman dahi esnek bir üründür.
  • Su emdirildikten sonra mikro dalgada bir kaç saniye ısıtılarak sıcak yastık olarak ta kullanılabilir.

Kullanım Alanları

MNM Icepack nasıl çalışır?